COSMY THE BOT to odkurzacz do basenu najnowszej generacji, który właśnie wchodzi do sprzedaży na rynku polskim. Występuje w czterech wersjach systemowych. Łatwiej wybierzesz odpowiedni model dla siebie i swojego basenu.

Ten robot basenowy dostosowany jest do czyszczenia basenów o długości 8, 10 lub 12 metrów.

cosmy the bot

Ultralekki roBOT basenowy

Największą zaletą Cosmiego jest mała waga. Waży niecałe 6 kilogramów! To spora konkurencja dla innych robotów basenowych dostępnych na rynku. Ten parametr ma istotne znaczenie, gdy często używasz robota. Bez dźwigania i bólu pleców, łatwo umieścisz go w Swoim basenie.

Robot basenowy kolorowy

Niezastąpiony w czyszczeniu basenu

W zależności od modelu robot czyści dno niecki lub dno, ściany i linię wody.

Długość kabla zaprojektowana została z myślą o każdym kliencie. Posiada 12, 16 lub 18 metrowy kabel, który dostosujesz do długości Swojego basenu. Z dokładnością wyczyści każdy milimetr i zadba o krystalicznie czystą wodę w Twoim basenie!

Robot dostosowuje siłę ssania do rodzaju i wielkości zanieczyszczenia. Siłę tą można aż dwukrotnie zwiększyć.

Posiada technologię przekładni planetarnych, która odpowiada za zoptymalizowane poruszanie się robota i precyzyjne czyszczenie. Działanie dwóch silników napędowych i pompy sprawia, że Cosmy jest jednym z najlepszych i najsilniejszych robotów czyszczących na rynku.

W zależności od modelu posiada pojedynczą lub podwójną filtrację. Oznacza to, że jego praca jest o wiele efektywniejsza.

Filtr w postaci koszyczka z siatką jest prosty do wymiany i czyszczenia. Lampka kontrolna przypomni Ci o jego wymianie.

Dopasuj go do Siebie

Występuje w 8 wersjach kolorystycznych. Każdy z kolorów obudowy jest intensywny i stylowy. Wybierz ten, który najbardziej ci się podoba. Nie marnuj czasu na nudę, zmień kolor w każdym momencie, dzięki wymiennym pokrywkom!

Cosmy the Bot – różne kolory

Inteligentny

Podstawowe modele Cosmy the Bot 100 i 150 są proste w obsłudze. Wystarczy, że naciśniesz przycisk na zasilaczu, a BOT sam wyczyści basen.

Kolejne dwa typy – Cosmy the Bot 200 i 250 są jeszcze bardziej zaawansowane systemowo. Pobierz aplikację COSMY APP. Połącz się ze swoim robotem. I steruj Cosmy z telefonu! Zaplanuj jego trasę, ustaw tryb pracy i śledź czas.

W zależności od modelu, pracuje w jednym trybie 1.5 h lub w trzech 1.5 h, 2 h lub 2.5 h. Tryb i czas czyszczenia można ustawić według własnych potrzeb i wielkości zanieczyszczeń.

Dostępne modele robotów basenowych

Wybierz jeden z modeli robotów basenowych, który ułatwi utrzymanie basenu w czystości. Nie zastanawiaj się! Cosmy jest wart każdej ceny.

Cosmy the Bot 100

Cosmy the Bot 150

Cosmy the Bot 200

Cosmy the Bot 250

Firma BWT została założona w 1823 roku. Jej celem jest poprawa jakości życia wszędzie tam, gdzie występuje woda, dzięki zindywidualizowanemu uzdatnianiu wody. Produkują zarówno generatory wody, filtry, wanny spa, jak i odkurzacze basenowe. Najlepsza jakość produktów wartych swojej ceny!

Dedykowana strona BWT dotycząca robotów Cosmy – Aquabot.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments