Nowy produkt marki AstralPool – unikalny, w pełni zintegrowany skimmer Unik o doskonałej konstrukcji.

Czym jest skimmer basenowy, nie trzeba posiadaczom basenów tłumaczyć. Tym, którzy dopiero przymierzają się do wyposażenia ogrodu czy domu w basen, w skrócie można powiedzieć, że jest to urządzenie, przy pomocy którego woda przedostaje się do pompy, a dalej do filtra. Jest on zatem niezbędny w procesie obiegu wody w celu jej oczyszczenia.

Pomimo tego, że schemat i zasada działania skimmera są w zasadzie takie same, skimmer   powinien zostać idealnie dobrany do każdego basenu. Wiąże się to zwłaszcza z jego przepustowością w stosunku do pompy basenowej. Równie ważny jest wygląd skimmera. Powinien on współgrać z basenem i jego otoczeniem. Estetyka także jest istotna.

Niedawno marka AstralPool® wprowadziła do produkcji zupełnie nowy i innowacyjny skimmer Unik. Skimmer ten zaprojektowany został z uwzględnieniem możliwości harmonijnego zintegrowania go z każdym typem basenu. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu, marka AstralPool® oferuje właścicielom basenów większą elastyczność w doborze kolorów obudowy, pokryw górnych i elementów ozdobnych. Obudowa dostępna jest w czterech kolorach (białym, beżowym, szarym i antracytowym). Wlot do skimmera dostępny jest natomiast w maksymalnie pięciu kolorach, oprócz nich dostępne jest również wykończenie ze stali nierdzewnej).

Skimmer UNIK AstralPool
Nowość 2022 – skimmer UNIK

Poznajmy najważniejsze cechy nowego skimmera Unik

Całkowite zintegrowanie

Marka AstralPool® zadbała w przypadku skimmera Unik o to, aby wtapiał się on w otoczenie basenu do tego stopnia, że sam skimmer i jego pokrywy górne są całkowicie niezauważalne z zewnątrz. Konstrukcja skimmera umożliwia zdjęcie górnej części jego pokrywy i umieszczenie w niej płytek lub płyt z tego samego materiału, z którego wykonane jest otoczenie basenu.

Rozwiązanie to bardziej jednolitą i elegancką estetykę całego basenu

Dzięki skimmerowi Unik poziom wody obniżony jest jednie o 5,5 cm od krawędzi basenu, co daje efekt basenu infinity.

Wygodna konserwacja

Skimmer Unik marki AstralPool jest urządzeniem łatwym w czyszczeniu oraz konserwacji. Kosz skimmera ma pojemność większą niż standardowa, 3,5 litra. Oznacza, że napełnianie kosza trwa dłużej, wobec czego rzadsza jest konieczność jego czyszczenia.

Skimmer Unik można wyjąć w łatwy sposób, ponieważ dostęp do niego został uproszczony. Nie jest również konieczne dotykanie przy tym wody.

Cicha praca

Cicha i dyskretna praca to wyjątkowa zaleta nowego skimmera marki AstralPool®. Efekt ten osiągnięty został dzięki unikalnemu zakrzywionemu pływakowi. Zapewnia on spokój i brak irytujących odgłosów podczas korzystania z basenu.

Nowy skimmer Unik zaprojektowany został z tworzywa ABS zgodnie z wszelkimi europejskimi standardami jakości. Skimmer ten objęty jest 5-letnią gwarancją.

Na pewno warto przyjrzeć się bliżej temu innowacyjnemu produktowi.

Linki bezpośrednie:

www.astralpool.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments